O nás

Stavební a inženýrskou společnost pk.servin s.r.o. jsme založili v roce 2001 s hlavní náplní svojí činnosti inženýringu staveb jako odborným servisem pro investory a stavebníky nebo i v dodávkách staveb.

Zajišťujeme za investora nebo stavebníka zejména technickou přípravu, komunikaci s projektanty a architekty, dále kontrolu kvality a nákladů při realizaci novostaveb, rekonstrukcí a oprav různých druhů staveb, např.:
 

  • administrativní budovy
  • bytové a rodinné domy
  • výrobní a skladové haly
  • revitalizace panelových domů
  • výstavba inženýrských sítí
  • opravy a zateplení fasád a ostatních částí staveb

          ..........vše od myšlenky přes realizaci až po užívání…

 

Od začátku praxe jsme pracovali samostatně nebo jako členové týmu na organizaci akcí velkého rozsahu a dále jsme organizovali mnoho dalších stavebních akcí. Mnoho jich je dokončeno a v provozu, na realizaci dalších pracujeme i v současnosti.

Jsme autorizovanými staviteli s mnohaletou praxí v oboru pozemního stavitelství na komplexních stavbách od základních řídících technických funkcí stavby (mistr) přes funkci stavbyvedoucího, hlavního stavbyvedoucího, vedoucího provozu stavební firmy.

Více jak 20 let jsme přímo řídili provoz staveb jako dodavatelé, dalších 12 let se zabýváme zastupováním investorů. V současnosti máme tedy praxi ve stavebnictví již více než 30 let.

Od roku 2009 zajišťujeme i službu koordinátora BOZP na základě zákona č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

 

Dlouhodobě se ve firmě zaměřujeme zejména na stavební činnosti:

  • inženýrská činnost, projektový manažer staveb
  • technický dozor investora
  • odborné vedení staveb
  • koordinátor BOZP


Spolupracujeme s ověřenými projektanty a architekty, jsme také připraveni spolupracovat s Vašimi projektanty a architekty při realizaci Vaší stavby.

Poradíme, nabídneme varianty postupů dle Vašich možností a přání a našich zkušeností a v případě souhlasu se dohodneme na spolupráci.

Závěrem Vám chceme sdělit náš zkušenostmi získaný názor, že nejvíce užitku přináší investorovi odborná činnost od stavebního záměru až k uvedení do provozu jako komplexní činnost. I proto nabízíme předběžné konzultace již při Vašem záměru stavět nebo kdykoliv ve fázi výstavby.

S přátelským pozdravem Petr Kunc, Karel Pelikán

Kontakt

+420 602 270 428
+420 602 302 662

 

pk. servin s.r.o.
Plzeňská 224
267 53 Žebrák

 

Doručovací adresa:
pk.servin, s.r.o.
P.O.BOX 15, pošta Hořovice
268 01

 

Kancelář:
Zámek Hořovice
Vrbnovská 22
268 01 Hořovice

Ověřená firma
pk.
servin, s.r.o. - idatabaze.czStavebnictví - idatabaze.cz